Inkwizytor Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy

Inkwizytor Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy

Dziennik czasu zarazy to książka, która ukazała się w 2017 roku. Opowiada ona historię inkwizytora Jacka Piekary, który przeżył apokalipsę zombie. Książka jest napisana przez autora bestsellerowego cyklu “Miecz Przeznaczenia”, Jacka Piekarego.

Dziennik czasu zarazy to pierwsza część trylogii “Inkwizytor Jacek Piekara”. Druga część trylogii, “Inkwizytor Jacek Piekara: Czas życia”, ukazała się w 2018 roku, a trzecia i ostatnia część, “Inkwizytor Jacek Piekara: Czas śmierci”, ukaże się w 2019 roku.

Święty Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy

Święty Jacek Piekara jest autorem książki “Inkwizytor Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy”. Książka opowiada o tym, jak żył i pracował w czasie epidemii dżumy. Jacek Piekara był inkwizytorem w Krakowie. Prowadził dochodzenia w sprawie czarownic i katów. W czasie epidemii dżumy pracował na czele komisji, która badała przypadki chorób i śmierci. Książka jest świadectwem tego, jak żył i pracował w czasie epidemii.

Bohater Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy

Jacek Piekara jest polskim pisarzem, który specjalizuje się w literaturze fantasy i horrorze. Jego najbardziej znanymi dziełami są cykle “Inkwizytor” oraz “Miecz Przeznaczenia”. W 2017 roku Piekara został uhonorowany Nagrodą im. Janusza A. Zajdla za całokształt twórczości.

“Inkwizytor Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy” to jeden z ostatnich tytułów autora, który ukazał się na rynku w 2020 roku. Książka skupia się na losach tytułowego bohatera, który jest świadkiem apokalipsy zombie. Opowiada o walce o przetrwanie w świecie, który legł w gruzach.

Jacek Piekara ponownie udowodnił, że jest mistrzem gatunku horroru. “Inkwizytor Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy” to książka pełna niesamowitych scen i przerażających zdarzeń. Czytelnikom trudno będzie oderwać się od lektury tak emocjonującej historii.

Niewygodny Jacek Piekara – dziennik czasu zarazy

1. Jacek Piekara to autor, który porusza trudne tematy. Jego książki są świetnie napisane, ale nie każdy jest gotowy na to, co one mają do powiedzenia.

2. W czasie zarazy Jacek Piekara stał się jeszcze bardziej niewygodny. Pisał o tym, co działo się dookoła niego, i nie bał się mówić prawdy.

3. Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie to świetna lektura dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak wyglądał świat w czasach pandemii.

4. Jacek Piekara pisał o ludziach, którzy zginęli w czasie zarazy, i o tych, którzy przeżyli. Jego książka to prawdziwa lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej o tej trudnej historii.

© 2023 Jacek Piekara, Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie · Crumbs Theme by WPCrumbs