Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie – Jacek Piekara

Mordimer Madderdin to jeden z najbardziej znanych i cenionych inkwizytorów w świecie fantasy. Jego przygody śledzą miliony czytelników na całym świecie. “Dziennik czasu zarazy” to kolejna część przygód Mordimera Madderdina, która tym razem skupia się na walce z tajemniczym wirusem, który ogarnia cały kontynent.

Jacek Piekara to jeden z najbardziej popularnych polskich pisarzy fantasy, autor bestsellerowego cyklu “Inkwizytor”.

Ja, inkwizytor – dziennik czasu zarazy

Śródtytuł brzmi: “Ja, inkwizytor – dziennik czasu zarazy”. Jest to tytuł książki autorstwa Jacka Piekary, która należy do cyklu o Mordimerze Madderdinie. Książka opowiada o czasach, w których żył i działał Mordimer Madderdin – inkwizytor. Był to czas zarazy, która nawiedziła cały świat i spowodowała śmierć wielu ludzi. Mordimer był jednym z tych, którzy próbowali pomóc ludziom w walce z tą chorobą. Dziennik czasu zarazy to opowieść o jego walkach, sukcesach i porażkach. Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie.

Cykl o Mordimerze Madderdinie: Jacek Piekara

Mordimer Madderdin to jeden z najbardziej znanych i cenionych inkwizytorów w świecie Jaźni. Jego przygody opisane są w serii książek autorstwa Jacka Piekary. Mordimer jest bohaterem, który potrafi dostosować się do każdej sytuacji i zawsze znajdzie sposób na rozwiązanie problemu. Jest to bardzo ceniona cecha, ponieważ w świecie Jaźni nieustannie toczą się konflikty i trzeba być gotowym na wszystko. Mordimer jest także bardzo inteligentny i ma ogromną wiedzę, dzięki czemu jest w stanie pomóc innym w różnych sytuacjach.

© 2023 Jacek Piekara, Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie · Crumbs Theme by WPCrumbs