Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie

Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie

Mordimer Madderdin, czyli Ja inkwizytor, to tytułowy bohater książki autorstwa Marka S. Choina. Jest on inkwizytorem świętego officjum, czyli tajnej policji Kościoła katolickiego, której zadaniem jest walczyć z herezjami i wrogami wiary. Bohater jest doskonałym łowcą czarownic i innych niebezpiecznych istot, a także potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją. Niestety, pewnego dnia Mordimer staje oko w oko ze swoim przeciwnikiem – Danthem, który jest Inkwizytorem Generalnym. Ten pojedynek może mieć dla niego tragiczne skutki…

Książka Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie to pierwsza część cyklu o Mordimerze Madderdinie. Jest to historia pełna niebezpiecznych przygód, intryg i tajemnic. Czytelnikom polecam sięgnięcie po tę pozycję, gdyż jest ona naprawdę wciągająca i trudno się od niej oderwać.

Ń – Ja inkwizytor tortownic – Ja inkwizytor kiełbaskarz

Ja inkwizytor kiełbaskarz jestem szczególnym rodzajem tortownicy. Jestem wyposażony w specjalną, wysuwaną konstrukcję, która umożliwia mi przygotowanie kiełbasek na chrupiąco. Dzięki temu mogę szybko i łatwo przygotować kiełbaski dla dużej grupy ludzi. Jestem także wyposażony w pokrywkę, która zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów i utrzymuje ciepło kiełbasek.

© 2023 Jacek Piekara, Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie · Crumbs Theme by WPCrumbs