Ja inkwizytor Dziennik czasu zarazy Jacek Piekara

Powieść Ja, inkwizytor Dziennik czasu zarazy to kolejna część trylogii o przygodach Jakuba Wędrowycza, autorstwa Jacka Piekary. Tym razem Jakub musi stawić czoła największemu wyzwaniu w swoim życiu – zarazie, która sieje terror wśród ludzi. Czy uda mu się pokonać tę przeciwność losu i uratować świat przed zagładą?

Jacek Piekara to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy fantasy, autor bestsellerowej trylogii o Jakubie Wędrowyczu. Jego powieści cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników w każdym wieku. Jacek Piekara jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotego Smoka Gildii Fantastyki oraz Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Ja inkwizytor – dziennik czasu zarazy

Ja inkwizytor to książka, która przedstawia dziennik czasu zarazy. Jacek Piekara jest autorem tej książki, która została wydana w 2009 roku. Książka ta skupia się na historii czasu zarazy, która miała miejsce w Polsce w latach 1410-1411. Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie

Jacek Piekara – Ja inkwizytor

Jacek Piekara to polski pisarz, autor bestsellerowej serii książek o inkwizytorze Jakubie Wedrowiczu. W swoich powieściach porusza tematykę średniowiecznej Europy, a także współczesnych problemów społecznych. Jacek Piekara jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i pracował jako dziennikarz w redakcji „Gazety Wyborczej”. Obecnie mieszka w Krakowie.

Dziennik czasu zarazy – Ja inkwizytor

“Ja inkwizytor” to książka autorstwa Jacka Piekary, która opowiada historię czasu zarazy w Polsce. Książka składa się z dziennika, który autor prowadził podczas epidemii. Dziennik czasu zarazy” to pierwsza część trylogii “Inkwizytor”. Druga część trylogii, “Inkwizytor drugiego świata”, opowiada o tym, jak Jacek Piekara poradził sobie z życiem po epidemii.

Książka “Ja inkwizytor” jest bardzo szczegółowa i porusza wiele ważnych tematów, takich jak: strach, śmierć, rozpacz, nadzieja, miłość i wiele innych.

“Ja inkwizytor” to książka, która na pewno zainteresuje każdego czytelnika. Polecam ją każdemu, kto lubi dobre książki i interesuje się historią epidemii w Polsce.

© 2023 Jacek Piekara, Ja Inkwizytor Dziennik czasu zarazy Cykl o Mordimerze Madderdinie · Crumbs Theme by WPCrumbs